Defacer Team
wellcome


# : Islamic Hackerz Team : # :
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 هك شدن سایت AMD

Go down 
AuthorMessage
khashayarnai

avatar

Posts : 40
Join date : 2010-12-23
Age : 33
Location : تهران

PostSubject: هك شدن سایت AMD   Tue Aug 21, 2012 5:49 pm

به گزارش نت گارد از مرکز ماهر، در 19 آگوست، سایت شركت AMD توسط گروهی از هكرها با نام r00tbeer هك شد و پایگاه داده حاوی اطلاعات كاركنان آن به سرقت رفت. این حمله توسط هكرها و در سایت توییتر اعلام شده است.

این شركت پس از حمله، سایت خود را بست و اعلام كرد كه به دلیل تعمیر و نگهداری این سایت به صورت آفلاین در آمده است. و در پیامی اظهار داشت: این سایت به طور موقت در دسترس نیست. به دلیل این مشكل پوزش می طلبیم و سایت در اسرع وقت به صورت آنلاین فعال خواهد شد.

سخنگوی AMD در بیانیه ای اعلام كرد كه سایت آن ها در 19 آگوست هك شده بود و این شركت بلافاصله سایت را آفلاین كرده و تمامی رمزهای عبور را تغییر داده است.

در بیانیه ای آمده است: ما بر این باور هستیم كه مهاجمان كمتر از 200 نام كاربری ثبت شده و رمز عبور درهم سازی و salty شده را روی وب سایت خود قرار داده اند. شركت AMD رمزهای عبور خود را درهم سازی و salty می كند كه این روش از بهترین روش های رمزگذاری در صنعت است كه بسیار سخت شكسته می شوند. AMD نسبت به امنیت داده ها و حریم خصوصی كاربران متعهد است و رسیدگی به این موضوع را به سرعت آغاز كرده است.

بر اساس گزارش ها این شركت از ابزار وبلاگ نویسی وردپرس به عنوان پایه و اساس سایت وبلاگ خود استفاده می كند. ظاهرا گروه هكرها پایگاه داده شامل اطلاعات قریب به 190 حساب داخلی را به سرقت برده است.

داكلین از شركت Sophos اظهار داشت كه هك AMD از لحاظ اندازه بسیار جزئی است اما هر هك شدنی، باعث نگرانی می شود.
Back to top Go down
View user profile
 
هك شدن سایت AMD
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Defacer Team :: دیفیس سایت :: other method-
Jump to: